BHP-PARTNER

Centrum usług BHP dla Twojej firmy

BHP Partner

 

Nasza firma Centrum Szkolenia BHP Partner to kompleksowa i fachowa obsługa BHP oraz ppoż. Oferujemy usługi dla klientów biznesowych i instytucjonalnych. Zawsze gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie w ramach usług doradczych, szkoleniowych oraz pełnej obsługi dot. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a także ochrony przeciwpożarowej.

Doświadczenie od 1999 roku

Działamy od 1999 roku, i od tego czasu siedziba naszej firmy znajduje się w Łomiankach koło Warszawy. Początkowo skupialiśmy się na obsłudze BHP małych przedsiębiorstw i zatrudnialiśmy dwóch szkoleniowców. Głównie świadczyliśmy usługi szkoleniowe w siedzibach naszych klientów, a także do teraz, gdy dysponujemy nowoczesną siedzibą z własną salą wykładową, nadal zajmujemy się prowadzeniem szkoleń wyjazdowo na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Nie pobieramy dodatkowych opłat za szkolenia realizowane w ten sposób, a także przy skorzystaniu z naszej sali wykładowej klienci nie muszą dodatkowo płacić za jej wynajęcie.

Najwyższy poziom świadczonych usług

Od 1999 roku rozwijaliśmy naszą firmę, świadcząc klientom usługi doradztwa oraz szkolenia BHP na najlepszym poziomie. Pozyskaliśmy nowych współpracowników, w tym wykwalifikowanych szkoleniowców z dużym doświadczeniem w branży, dodatkowo także nasza oferta wzbogaciła się o szkolenia pierwszej pomocy. Rozpoczęliśmy ponadto stałą obsługę wielu zleceniodawców – znanych instytucji i firm ze stolicy, którym zapewniamy indywidualnie dopasowane usługi.

Eksperci do Państwa dyspozycji

Jakość naszych usług budujemy na podstawie swojej wiedzy i umiejętności – ciągle się doszkalamy i podążamy za najnowszymi zmianami w przepisach BHP oraz ppoż., a także współpracujemy z wieloma wykładowcami i specjalistami oraz ośrodkami szkoleniowymi, zapewniając każdemu z naszych klientów niezależnie od jego potrzeb kompetentną obsługę. Nasza baza szkoleniowa jest jedną z najlepszych w województwie mazowieckim, co powoduje, że przodujemy w świadczeniu usług szkoleniowych BHP i ppoż.

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności zdobyliśmy liczne pozytywne referencje od naszych klientów i ciągle zdobywamy nowych. W branży wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, ale również konkurencyjne ceny, terminowa realizacja usług oraz miła obsługa, co wspólnie stanowi podstawę całkowitego zadowolenia naszych zleceniodawców.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
Piotr Wielgosz – główny specjalista ds. BHP oraz inspektor ppoż., wieloletni szkoleniowiec BHP i ppoż., właściciel firmy BHP Partner.


 

Usługi BHP

obsluga bhp

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Więcej

Zamówienie

zamówienie

Pobierz  druk zamówienia i po wypełnieniu odeślij go Faxem pod nr: (22) 751 40 95 lub mailem: biuro@bhp-partner.pl

Więcej

Referencje

referencje

Świadczymy usługi szkoleń BHP zgodnie z najnowszymi standardami o czym świadczą nasze referencje.

Więcej